kablosuz
Yazılım Kurulumu
 

Kurulan ağ, güvenli ve kullanıcı denetimli olduğundan bağlantı için AU WiFi Net yazılımının kurulması gerekmektedir.

3.1.

Microsoft Windows İşletim Sistemi kullanan (Windows Vista / 7) kullanıcıların AU WiFi Net Kurulum Yazılımını kurması gerekmektedir.
AU WiFi Net Kurulum Yazılımı kurulum yardımı için tıklayınız.

Microsoft Windows 8 İşletim Sistemi kullanan kullanıcıların herhangi bir yazılım yüklemeleri gerekmemektedir. Bağlantı ayarları için tıklayınız.

Microsoft Windows 8.1 İşletim Sistemi kullanan kullanıcıların herhangi bir yazılım yüklemeleri gerekmemektedir. Bağlantı ayarları için tıklayınız.

Microsoft Windows 10 İşletim Sistemi kullanan kullanıcıların herhangi bir yazılım yüklemeleri gerekmemektedir. Bağlantı ayarları için tıklayınız. YENİ

3.2.

Apple Mac OS X Panther / Tiger / Leopard / Snow Leopard İşletim Sistemini kullanan Macintosh kullanıcıları, herhangi bir yazılım yüklemeleri gerekmemektedir. AU WiFi Net kablosuz ağına bağlanmak için tıklayınız.

Apple Mac OS X Lion / Mountain Lion İşletim Sistemini kullanan Macintosh kullanıcılarının Ankara Üniversitesi Kablosuz Ağı (AU WiFi Net) Bağlantı Ayarları için hazırlanmış Apple Mobile Device Configuration Profile (.mobileconfig) dosyasını yüklemek için tıklayınız.

Apple Mac OS X Maverick (10.9) İşletim Sistemini kullanan Macintosh kullanıcılarının Ankara Üniversitesi Kablosuz Ağı (AU WiFi Net) Bağlantı Ayarları için hazırlanmış Apple Mobile Device Configuration Profile (.mobileconfig) dosyasını yüklemek için tıklayınız.

Apple Mac OS X Yosemite (10.10) İşletim Sistemini kullanan Macintosh kullanıcılarının Ankara Üniversitesi Kablosuz Ağı (AU WiFi Net) Bağlantı Ayarları için hazırlanmış Apple Mobile Device Configuration Profile (.mobileconfig) dosyasını yüklemek için tıklayınız.

Apple Mac OS X El Capitan (10.11) İşletim Sistemini kullanan Macintosh kullanıcılarının Ankara Üniversitesi Kablosuz Ağı (AU WiFi Net) Bağlantı Ayarları için hazırlanmış Apple Mobile Device Configuration Profile (.mobileconfig) dosyasını yüklemek için tıklayınız.

Apple Mac OS X Sierra (10.12) İşletim Sistemini kullanan Macintosh kullanıcılarının Ankara Üniversitesi Kablosuz Ağı (AU WiFi Net) Bağlantı Ayarları için hazırlanmış Apple Mobile Device Configuration Profile (.mobileconfig) dosyasını yüklemek için tıklayınız.

Apple macOS High Sierra (10.13) İşletim Sistemini kullanan Macintosh kullanıcılarının Ankara Üniversitesi Kablosuz Ağı (AU WiFi Net) Bağlantı Ayarları için hazırlanmış Apple Mobile Device Configuration Profile (.mobileconfig) dosyasını yüklemek için tıklayınız.

Apple macOS Mojave (10.14) İşletim Sistemini kullanan Macintosh kullanıcılarının Ankara Üniversitesi Kablosuz Ağı (AU WiFi Net) Bağlantı Ayarları için hazırlanmış Apple Mobile Device Configuration Profile (.mobileconfig) dosyasını yüklemek için tıklayınız. YENİ

3.3.

Fedora 15 linux işletim sistemi kablosuz ağ bağlantı ayarları için tıklayınız.

Ubuntu 15.04 linux işletim sistemi kablosuz ağ bağlantı ayarları için tıklayınız.

Debian 8.1 linux işletim sistemi kablosuz ağ bağlantı ayarları için tıklayınız.

Pardus Kurumsal 5 linux işletim sistemi kablosuz ağ bağlantı ayarları için tıklayınız.

Pardus 17 linux işletim sistemi kablosuz ağ bağlantı ayarları için tıklayınız. YENİ

3.4.

Symbian İşletim Sistemli Cep Telefonlarının kablosuz ağ bağlantı ayarları için tıklayınız.

3.5.

IOS 7 işletim sistemi yüklü Apple iPhone / iPod / iPod touch / iPad mobil cihazlar için hazırlanmış profil dosyasını indirmek için tıklayınız.

IOS 8 işletim sistemi yüklü Apple iPhone / iPod / iPod touch / iPad mobil cihazlar için hazırlanmış profil dosyasını indirmek için tıklayınız.

IOS 9 işletim sistemi yüklü Apple iPhone / iPod / iPod touch / iPad mobil cihazlar için hazırlanmış profil dosyasını indirmek için tıklayınız.

IOS 10 işletim sistemi yüklü Apple iPhone / iPod / iPod touch / iPad mobil cihazlar için hazırlanmış profil dosyasını indirmek için tıklayınız.

IOS 11 işletim sistemi yüklü Apple iPhone / iPod / iPod touch / iPad mobil cihazlar için hazırlanmış profil dosyasını indirmek için tıklayınız.

IOS 12 işletim sistemi yüklü Apple iPhone / iPod / iPod touch / iPad mobil cihazlar için hazırlanmış profil dosyasını indirmek için tıklayınız.YENİ

3.6.

Google Android İşletim Sistemli Cep Telefonlarının AU WiFi Net kablosuz ağı bağlantı ayarları için tıklayınız.

Android 2.0 ve üstü işletim sistemi yüklü cihazlarda AU WiFi Net kablosuz ağı bağlantı ayarları için tıklayınız.

Android 4.0 ve üstü işletim sistemi yüklü cihazlarda AU WiFi Net kablosuz ağı bağlantı ayarları için tıklayınız.

Android 5.0 ve üstü işletim sistemi yüklü cihazlarda AU WiFi Net kablosuz ağı bağlantı ayarları için tıklayınız.

Android 6.0 ve üstü işletim sistemi yüklü cihazlarda AU WiFi Net kablosuz ağı bağlantı ayarları için tıklayınız.

Android 7.0 ve üstü işletim sistemi yüklü cihazlarda AU WiFi Net kablosuz ağı bağlantı ayarları için tıklayınız.YENİ

General mobile telefonlardaki android işletim sistemi için AU WiFi net kablosuz bağlantı ayarları için tıklayınız.

"bağlan" sekmesi aktif görünmeyen andrid cihazlarda AU WiFi Net kablosuz ağı bağlantı ayarları için tıklayınız.

3.7.

Google Chromebook cihazlarda AU WiFi Net kablosuz ağı bağlantı ayarları için tıklayınız.YENİ

3.8.

BlackBerry 10 cihazlarda AU WiFi Net kablosuz ağı bağlantı ayarları için tıklayınız.YENİ

3.9.

Windows Phone 8.x ve Windows Mobile 10 işletim sistemi yüklü telefonların henüz PAP desteği olmadığı için AU WiFi Net ağına bağlanamaz.

3.10.

Diğer Wi-Fi destekli cihazlar için AU WiFi Net kablosuz ağı bağlantı ayarları için tıklayınız.YENİ